Hermes Bluetooth Speaker
SKU:
HERMES
Category: Speakers
Additional information
Additional information
| Weight | 59 kg |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 41 × 27 cm |
| Colour | Pantone, Black, White, Blue, Gray, Pink, Gold |
| Country of Origin | China |
| Delivery Time | Made to order |
| Imprint Area | Sides |
| Interface | Bluetooth |
| Material | Aluminum, Silicon |
| Printing Options | Laser Engraving, Offset, Silkscreen |
| Sound Output Power | 3W |








