Otis Bluetooth Speaker
SKU:
OTIS BLACK
Category: Speakers
Additional information
Additional information
| Weight | 45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 42.5 × 42.5 × 45 cm |
| Colour | Black |
| Country of Origin | China |
| Delivery Time | Ready to be shipped from stock |
| Imprint Area | Sides |
| Interface | Bluetooth |
| Material | Metal |
| Printing Options | Laser Engraving, Offset, Silkscreen |
| Sound Output Power | 3W |


















