Nano Lite Bluetooth Speaker
SKU:
NANO LITE BLACK
Category: Speakers
Additional information
Additional information
| Weight | 78 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 91 × 47 cm |
| Brands | BrandCharger |
| Certificates | CE, FCC, RoHS |
| Colour | Black |
| Country of Origin | China |
| Delivery Time | Ready to be shipped from stock |
| Imprint Area | Sides |
| Interface | Bluetooth |
| Material | Aluminum |
| Printing Options | Laser Engraving |
| Sound Output Power | 2W |










