SLINK Wireless Powerbank – Silver
Both cabled & wireless charging
SKU:
SLINK-IP217W-WHITE
Category: Powerbank
Additional information
Additional information
| Weight | 222.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 133 × 67 × 15 cm |
| Battery Capacity | 10.000 mAh |
| Brands | S-Link |
| Certificates | CE |
| Colour | Silver |
| Country of Origin | China |
| Delivery Time | Delivery from stock |
| Imprint Area | Front, Back |
| Interface | Wireless, Micro-USB, Type-C, USB 2.0 |
| Material | Plastic |
| Printing Options | Silkscreen, Pad Print, UV |
| Wireless Charging Output Power | 5W |









