Özel Tasarım Taşınabilir Bluetooth Hoparlör
Minimum Şipariş: 1
Bluetooth Hoparlör
Minimum Şipariş: 1
Dogon Bluetooth Hoparlör
Minimum Şipariş: 1
Stok kodu:
DOGON
Kategoriler: Hoparlör
Ek bilgi
Ek bilgi
| Ağırlık | 107 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 90 × 60 × 60 cm |
| Brands | CHILI |
| Certificates | CE, FCC, RoHS |
| Colour | Beyaz, Gümüş, Kırmızı, Mavi, Pantone, Sarı, Siyah, Yeşil |
| Country of Origin | Çin |
| Delivery Time | 3+ Hafta |
| Imprint Area | Arka, Ön |
| Interface | Bluetooth |
| Material | Plastik |
| Printing Options | Ofset, Serigrafi |
| Sound Output Power | 5W |














