Aria Bluetooth Hoparlör
Stok kodu:
AIRA
Kategoriler: Hoparlör
Ek bilgi
Ek bilgi
| Ağırlık | 170 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 70 × 70 × 48 cm |
| Colour | Altın, Gümüş, Kırmızı, Mavi, Siyah |
| Country of Origin | Çin |
| Delivery Time | 2 – 3 Hafta |
| Imprint Area | Yanlara |
| Interface | 3.5mm Audio, Bluetooth, TF Card, USB 2.0 |
| Material | Metal, Plastik |
| Printing Options | Lazer, Tampon |
| Sound Output Power | 3W |









