Metal Ataç USB Bellek
Kağıt atacı şeklinde kullanılabilen mini şık metal usb bellek modeli.
Stok kodu:
TAG
Kategoriler: Metal USB Bellekler
Ek bilgi
Ek bilgi
| Ağırlık | 30 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 40 × 12 × 6.5 cm |
| Colour | Altın, Gümüş, Kurşun |
| Country of Origin | Çin |
| Delivery Time | 10 – 12 İş Günü |
| Imprint Area | Ön |
| Interface | USB 2.0 |
| Material | Metal |
| Memory | 128 GB, 16 GB, 32 GB, 4 GB, 64 GB, 8 GB |
| Printing Options | Lazer, Ofset, Serigrafi |





