Otis Bluetooth Hoparlör – Siyah
Stok kodu:
OTIS BLACK
Kategoriler: Hoparlör
Ek bilgi
Ek bilgi
| Ağırlık | 45 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 42.5 × 42.5 × 45 cm |
| Colour | Siyah |
| Country of Origin | Çin |
| Delivery Time | Stoktan hemen teslimat |
| Imprint Area | Yanlara |
| Interface | Bluetooth |
| Material | Metal |
| Printing Options | Lazer, Ofset, Serigrafi |
| Sound Output Power | 3W |


















