Lorry USB Memory Stick
SKU:
LORRY
Category: Custom Shape USB Memory Sticks
Additional information
Additional information
| Weight | 9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 74 × 10 × 15 cm |
| Colour | Pantone |
| Country of Origin | China |
| Delivery Time | 2 – 3 Weeks |
| Imprint Area | Sides |
| Interface | USB 2.0 |
| Material | Plastic |
| Memory | 128 GB, 16 GB, 32 GB, 4 GB, 64 GB, 8 GB |
| Printing Options | Offset, Silkscreen |











