Transform OTG USB Memory Stick
SKU:
TRANSFORM OTG
Category: OTG USB Memory Sticks
Additional information
Additional information
| Weight | 20.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 54 × 18 × 11 cm |
| Colour | Pantone |
| Country of Origin | China |
| Delivery Time | 2 – 3 Weeks |
| Imprint Area | Front, Back |
| Interface | Lightning, Micro-USB, USB 2.0, USB 3.0 |
| Material | Aluminum, Plastic |
| Memory | 16 GB, 32 GB, 64 GB, 8 GB |
| Printing Options | Doming, Laser Engraving, Offset, Silkscreen |







