Forma Şeklinde USB Bellek
Stok kodu:
JERSEY
Kategoriler: Özel Tasarım USB Bellekler
Ek bilgi
Ek bilgi
| Ağırlık | 23 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 68 × 53 × 13.7 cm |
| Country of Origin | Çin |
| Delivery Time | 10 – 12 İş Günü |
| Interface | USB 2.0 |
| Material | Yumuşak PVC |
| Memory | 128 GB, 16 GB, 32 GB, 4 GB, 64 GB, 8 GB |
| Printing Options | Serigrafi |





