Renkli Led Aydınlatmalı Çoklu Şarj Kablosu
Minimum Şipariş: 100
Kablosuz Şarj Özellikli Telefon Standı
Minimum Şipariş: 100
Metalik Aydınlatmalı Çoklu Şarj Kablosu
Minimum Şipariş: 100
Logonuzu aydınlatın ve markanızı güçlendirin.
Talep edilen renklerde üretim için min. sipariş adeti 3000’dir.
Stok kodu:
TAURUS
Kategoriler: Şarj Kablosu
Ek bilgi
Ek bilgi
| Ağırlık | 23 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 155.3 × 37 × 9.6 cm |
| Colour | Pantone, Siyah |
| Country of Origin | Çin |
| Delivery Time | 2 – 3 Hafta |
| Imprint Area | Arka, Ön |
| Interface | 3 in 1 (Micro-USB, Lightning, Type-C) |
| Material | Plastik |
| Printing Options | Led Lazer |







